ساندویچ پانل سالن ورزشی تقی آباد
آیا سوالی دارید؟ آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم، تماس بگیرید 33350970-041
تصویر نصب و فروش ساندویچ پانل سالن ورزشی تقی آباد 6

نصب و فروش ساندویچ پانل سالن ورزشی تقی آباد

ساندویچ پانل سالن های ورزشی اداره ورزش و جوانان با نقشه و طرح های یکسان در هر استان اجرا می شوند که امسال سهم شرکت فن گستر تاوریژ از این سالن ها در استان آذربایجان غربی ۴ سالن بوده است .
پوشش تایید شده برای سقف این سالن ها ساندویچ پانل پلی یورتان با دانسیته ۴۰ کیلو گرم بر متر مکعب و با ضخامت ۴ سانتی متر و با دورو ورق آلمینیوم رنگی به ضخامت ۰٫۵ میلی متر می باشد

مشخصات فنی ساندویچ پانل :

ورق استفاده شده در پانل دارای ضخامت ۰٫۵ الی ۰٫۷ میلیمتر است و دانسیته عایق به کار رفته در آن برای  پانل پلی یورتان ۲ ±۴۰ و برای  پانل پلی استایرن ۱۵ تا ۲۵  و برای  پانل پشم سنگ حدود ۱۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.  ضخامت عایق برایپانل پلی یورتان ۲۰ تا ۱۵۰ میلیمتر و برای  پانل پلی استایرن ۵۰ تا ۲۰۰ میلیمتر و برای پانل پشم سنگ ۵۰،۷۵ و ۱۰۰ میلیمتر می تواند باشد. پانل پلی یورتان و پشم سنگ با عرض مفید ۱ متر  و ساندویچ پانل پلی استایرن دیواری با عرض مفید۰٫۹۵ متر  و ساندویچ پانل پلی استایرن سقفی با عرض مفید ۰٫۹۷ متر تولید می شود و برای طول آنها محدودیتی وجود ندارد.

شایان ذکر است بعر از اجرای موفق این پروژه تفاهم نامه ای بین شرکت فن گستر تاوریژ و اداره ورزش و جوانان جهت تامین و نصب ساندویچ پانل سالنهای در دست احداث این سازمان امضا شد .

برای مشاهده پروژه های اجرا شده در زمینه ی پوشش سقف توسط شرکت فن گستر تاوریژ اینجا کلیک کنید.

گالری تصاویر :

برخی از مشتریان ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فن گستر تاوریژ
را دنبال کنید