تجهیز کارگاه
بهمن ۵, ۱۳۹۶
ساندویچ پانل
قیمت ساندویچ پانل
بهمن ۸, ۱۳۹۶
ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سنگ پشم

ساندویچ پانل سنگ پشم

ساندویچ پانل سنگ پشم ترکیبی از الیاف فوق العاده ای است که قطر آنها بیش از ۴ یا ۵ میکرون نیست. فیبرها از ترکیب ۱۰۰٪ قابل بازیافتی از سنگهایی که در طبیعت فراوان هستند، سنگ های آتشفشانی، سنگ آهک، دولومیت و بوکسیت هستند. ساندویچ پانلها نوعی مصالح از پیش ساخته است که جایگزینی برای مصالح ساختمانی سنتی است. در ساختار این مصالح از هسته ای مابین دو لایه استفاده شده است.

هسته به نوعی یک عایق بوده و لایه های اطراف معمولا ورقی فلزی است و به این گونه قسمت های تشکیل دهنده ساندویچ پانل عایق و ورق است. به طور کلی این کاربرد را می توان به سه دسته ی اصلی تقسیم کرد: نما ( پوشش خارجی دیوار)، حمال ( ساخت دیوار باربر) و تیغه ( ساخت دیوار جدا کننده ).

مزایای پانل های سنگ پشم

در ساختار این مصالح از هسته ای مابین دو لایه استفاده شده است. هسته به نوعی یک عایق بوده و لایه های اطراف معمولا ورقی فلزی است و به این گونه قسمت های تشکیل دهنده ساندویچ پانل عایق و ورق است.  هسته های  ساندویچ پانل پشم سنگ ارائه شده غیر قابل اشتعا بوده  و عملکرد برجسته آکوستیک دارد.

ساندویچ پانلها سنگ پشم از ۲۵سال تجربه با عملکرد مکانیکی قوی برخوردار است. از سایر مزایای ساندویچ پانل سنگ پشم می توان به نصب سریع و سهولت دستیابی به آن اشاه کرد. این نوع ساندویچ پانل دارای مونتاژ آسان است و اغلب برای نصب هیچ داربست مورد نیاز نیست. این نوع ساندویچ پانلها عایق حرارتی بالایی به شمار می آید. پانل های عایق حرارتی (پانل های پشم شیشه ای) برای پوشش جانبی یا پارتیشن (بخش های آتش) ساختمان های فلزی بسیار گزینه مناسبی هستند همچنین این نوع پوشش بعنوان عایقی در برابر حرارت و صدا مورد استفاده قرار می گیرد.

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سنگ پشم

نصب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سنگ پشم ترکیبی از الیاف پشم معدنی شامل درصد زیادی از فضای آزاد (هوا) است . این میزان هوا در این نوع ساندویچ پانلها ان را تبدیل به عایقی مطمن کرده است. ساندویچ پانل به دلیل طیف گسترده ای از طراحی سطوح و پوشش رنگی که دارد  برای دیوارها و سقف ها پوشش مناسبی است.  پانل های ساندویچ پشم سنگ را می توان به صورت افقی و عمودی نصب کرد. در ساختار این مصالح از هسته ای مابین دو لایه استفاده شده است. هسته به نوعی یک عایق بوده و لایه های اطراف معمولا ورقی فلزی است و به این گونه قسمت های تشکیل دهنده ساندویچ پانلها عایق و ورق است.

ساندویچ پانل برای چه مکان های مناسب است؟

ساندویچ پانلها یکی از جالب ترین و جذابترین مصالحی هستند که بصورت آماده برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند . ساندویچ پانل پشم سنگ بسیاری از کاربردهای ساختمانی فولادی مانند: خارجی را پوشش می دهد. همچنین برای دیوارها، سقف ها، پانل های سقفی، پانل های سقفی مقاوم در برابر آتش و آکوستیک برای تجاری و صنعتی قابل استفاده است. برای ساختمان ها، اتاق های تمیز، مکان های نگهداری مواد غذایی، امکانات ذخیره سازی سرد، کابین پیش ساخته، ظروف، ساختمان ها، بیمارستان ها، مدارس، … امکان پذیر است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان