اتاق تمیز ( کلین روم )
مرداد ۱, ۱۳۹۵
ساندویچ پانل لانه زنبوری
مرداد ۱۱, ۱۳۹۵

معرفی غشاء  PVC 

غشاء PVC یا همان پلی وینیل کلرید از جمله غشاهای مورد اعتماد در صنعت است که در ساختار بام، لوله ها، نمای سایدینگ، پنجره و قاب استفاده می شود. همچنین برای  صرفه جویی در زندگی و برنامه های کاربردی حیات در یک آرایه وسیعی از صنایع در مصارف پزشکی و دارویی به بسته بندی مواد غذایی و حمل و نقل کمک می کند.

ساندویچ پانل با غشاء PVC و فرآیندهای غشایی در پوشش سقف و تراس استفاده می شود. سطح پایین تر از پانل ورق گالوانیزه رنگی به عنوان سطح بالایی از غشاء ساخته شده است. بنابراین، هیچ پوشش اضافی برای ضد آب پس از نصب و راه اندازی آن در سایت لازم نخواهد بود، و به صرفه جویی در زمان و کار منجر می شود.

 

غشاء PVC

 

مزایای غشاء PVC :

مزایای غشاء PVC و فرآیندهای غشایی آن است که مقاوم در برابر شرایط محیطی، اشعه خورشید، و دارای ابعاد بالا و مقاوم در برابر پارگی و ضد آب است و به دلیل حالت نمدی چسبندگی خوبی به عایق داخل پانل دارد. غشا PVC توسط پلی استر تقویت شده تولید میگردد و در حین اجرا با هوای گرم به هم متصل می گردد. در پوشش چند لایه سقف کارخانه ها استفاده می شود.این کیفیت بالا از آن است که در طول تولید توسط آزمایشگاه های معتبر نفوذپذیری بخار در آن آزمایش شده است.

انتخاب یک سیستم سقف باید با تصمیم گیری بر اساس انتخاب بهترین ارزش بلند مدت باشد. غشاء PVC  از پلی استر تقویت شده و مورد استفاده در سیستم های سقف مکانیکی متصل به مقاومت در برابر بارهای نقطه بالا تحمیل شده بر غشاء کمک می کند. در بازار تجاری بام ، شیب کم و تنها ماده با یک سیستم بازیافت تاسیس در محل است. تولید کنندگان بام اروپا غشاء PVC بازیافتی را در پایان عمر خود برای بیش از یک دهه جمع آوری و بازیافت می کنند.

جهت مطالعه مقالات بیشتر در مورد ساندویچ پانل اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان