تصویر تولید ساندویچ پانل 1
تولید ساندویچ پانل
ژوئن 13, 2017
تصویر ساندویچ پانل تبریز 1
ساندویچ پانل تبریز
ژوئن 19, 2017
متا پانل ; نمایشگاه مصالح ساختمانی

متا پانل ; نمایشگاه مصالح ساختمانی

نمایشگاه مصالح ساختمانی تهران

شرکت فن گستر تاوریژ با همکاری شرکت تولید ساندویچ پانل ترک ( متا پانل ) در سال ۱۳۹۵ و در نمایشگاه مصالح ساختمانی ایران – تهران حضور فعال و درخشانی داشته است.

شرکت فن گستر تاوریژ به عنوان نماینده انحصاری کارخانه متا پانل در ایران در زمینه فروش ساندویچ پانل ترک و نصب انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی فعالیت می نماید.

حضور مدیران و هیئت مدیره شرکت متا پانل و همچنین مدیر فروش شرکت متا پانل و شرکت فن گستر تاوریژ ،موجب افزایش همکاری های دو طرف در زمینه فروش و نصب ساندویچ پانل ترک در ایران شده است.

جهت مشاوره رایگان در زمینه خرید و نصب انواع ساندویچ پانل ایرانی و ترک با ما در تماس باشید.

قابل توجه است که ساندویچ پانل های تولید شده در کارخانه های ترکیه به مراتب دارای کیفیت و مشخصات فنی بهتری است با این حال به دلیل افزایش قیمت هنگام واردات و به دلیل پرداختی های گمرکی اکثر صنعتگران کشور ترجیحا از ساندویچ پانل ایرانی استفاده می کنند و تنها در مناطق آزاد تجاری مانند ارس و انزلی و ماکو و … هزینه های ساندویچ پانل ترک کمی پایین تر از ساندویچ پانل ایرانی خواهد بود.

توضیحاتی در مورد کارخانه و هولدینگ متا پانل :

کارخانه تولبدی ساندوبچ پانل متا پانل با قابلیت تولید انواع ساندویچ پانل پلی یورتان سقفی ودیواری در ترکیه و در شهر قاضی آنتپ واقع شده یکی از شهرهای صنعتی ترکیه می باشد و قادر است انواع ساندویچ پانل پلی یورتان را در رنگ ها و طرح های بسیار متنوع با بهترین کیفیت تولید نمایید.
شایان ذکر است این کارخانه در سه شیفت کاری فعال بوده و توان تولید روزانه ۸ هزار متر مربع ساندویچ پانل را دارد.

جهت مشاهده دیگر نمایشگاه های شرکت فن گستر تاوریز اینجا کلیک کنید.

 گالری تصاویر :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان