پوشش سقف سالن ورزشی با ساندویچ پانل
ساندویچ پانل سالن ورزشی تقی آباد
مارس 4, 2016
تصویر ساندویچ پانل سردخانه راین 6
ساندویچ پانل سردخانه راین
مارس 25, 2016
رنگ سوله ایستاده شرکت پانیذ سیما

رنگ سوله ایستاده شرکت پانیذ سیما

توضیحاتی در مورد  رنگ کاری سازه های فلزی صنعتی :

رنگ سوله در سازه های فلزی توسط پمپ و فیستوله انجام می شود و معمولا قبل از نصب سازه و در کارگاه با دو دست پوشش رنگ کامل می شود .
عمده هدف رنگ کاری سازه های فلزی علاوه بر اینکه زیبایی ظاهری آن است عدم زنگ زدگی و ساییدگی از اهمیت بیشتری برخوردار است .
با این حال گاهی صاحبان صنایع اقدام به تغییر رنگ سوله بعد از نصب آن می کنند که هزینه بیشتری را در بر می گیرد و نیز شامل دشواری های خاص خود است.

رنگ سوله بعد از نصب مستلزم مصرف بیشتر رنگ و نصب داربست در کل سوله می باشد و حدودا دستمزد آن به ازای هر متر مربع زیر بنای سوله ۸۵٫۰۰۰ ريال می باشد و هزینه مصالح آن نیز حدودا آن به ازای هر متر مربع زیر بنای سوله ۶۵٫۰۰۰ ريال می باشد و سرعت کاری در هر روز حدودا ۱۰۰ متر مربع زیر بنا با یک اکیپ نقاش می باشد.

رنگ کاری زد ها از جمله مشکل ترین قسمت های پروژه رنگ سوله ایستاده است که در صورت نبود افراد ماهر که توانایی تحرک در روی سوله را داشته باشند تقریبا کاری غیر ممکن است.

با توجه به اینکه این برآورد ها همگی تقریبی هستند ، شرکت فن گستر تاوریژ از جمله معدود شرکتهایی است که قادر به رنگ کاری سوله بعد از نصب و به طور ایستاده می باشد و در این کار از پشتوانه کاری قوی برخوردار است .

برای افزایش کیفیت رنگ سوله از رنگ های آستر سحر و پارلاق که از رنگ های مرغوب و با کیفیت بازار هستند و قیمت مناسب تری دارند استفاده می شود

برای مشاهده پروژه های اجرا شده در زمینه ی ساخت کارخانه توسط شرکت فن گستر تاوریژ اینجا کلیک کنید.

برای اطلاعات بشتر در این مورد اینجا کلیک کنید

گالری تصاویر :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان